Nasze boje Ultimatywne. Część #3, Montaż, kamera, światła

Powoli zbliżamy się do końca cyklu o bojach ultimatywnych. Yugorin obiecał, że napisze artykuł podsumowujący jego boje z płytą Ultimate 64 i obudową z Plexi Laser. Ja nie mogłem się powstrzymać, żeby tego dzisiaj nie zareklamować na portalu.

 

Zrzut ekranu 2020-04-5 o 18.19.54.png

Nie mogłem się powstrzymać, bo Yugorin przez grubo ponad godzinę w bólach montuje obudowę z pleksi, skręca ją z nowoczesną płytą Ultimate64.
Ale spokojnie… Film jaki zmontowałem, ma około 15 minut. Pokazuje on jednak całkiem dobrze, z jakimi problemami możecie się spotkać jeśli, tak jak Yugorin, postanowicie zakupić do U64 nową, nietypową obudowę. Skoro wszyscy siedzimy w domach (kwarantanna 2020 – #zostańwdomu) to obaj uznaliśmy, że umilimy wam ten czas ponownie i wrzucimy film na kanał YT, oraz tutaj, na portal. Przy okazji podzielimy się wiedzą, może zaoszczędzimy wam trochę czasu gdybyście chcieli robić to samo. Odpowiemy także na pytania, które mogą paść w tym temacie.

Podsumowanie, tak jak napisałem a Yugorin obiecał, pojawi się po ostatniej, czwartej części tego mini cyklu. Miłego oglądania i pamiętajcie: W tym tygodniu będzie się u nas działo więcej niż zwykle.

Carrion

Linki:

 Categories: Film, hardware

Tags: , , , , ,

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: