Nagrody na MD 2021! News #1

Jako SMOK (Stowarzyszenie Miłośników Oldschoolowych Komputerów) oraz grupy SAMAR i BONZAI, rozpoczęliśmy już przygotowania do naszego party w przyszłym roku. Właśnie gromadzimy nagrody. Nagrody będą MEGA!

To, że ostatnio było cicho o nagrodach, nie oznacza, że ich nie będzie. Wiem doskonale, że wszystko robicie dla sławy i radości własnej. I tak się składa, że ja myślę dokładnie tak samo. Robię to dla sławy i radości własnej 😛 Taką wersję przyjąłem i jej się będę trzymał. Radość dawania jest jak narkotyk. Na pierwszy rzut wydanie dla backera produktu Hessian. Celowo napisałem produktuy, za chwilę wszystko się wyjaśni.

Historia jak większość w moim życiu… oo fajne, ktoś coś robi ciekawego. “Wezłę” i pomogę. Przyznam, że do dzisiaj nie miałem pojęcia, że to jest gra na C64… Mój mózg zafiksował się na płycie winylowej. OOOOO… SUUUPER… będę miał winyla (w sumie spoko, tym bardziej, że nie mam gramofonu… no czad).

Układając do zdjęcia zauważyłem dyskietkę. Co jest na tych płytach nie mam pojęcia, bo nie mam jak odsłuchać. Ale… jest płyta winylowa, jest CD, jest koszulka, naklejki i oczywiście sama gra na dyskietce. Wszystko naprawdę odjazdowej jakości.

Jeśli wszystko się wydarzy, to już pod koniec maja 2021 ten piękny zestaw może być Twój! W jakiej kategorii? Za które miejsce? To się okaże. Przyjedź, wystaw się w każdej – Twoje szanse wzrosną 😛

Yugorin

Dla przypomnienia party MoonShine Dragons już za 234 dni. Wrzucamy też informacje na oficjalną stronę, do odwiedzenia której zachęcamy. Newsy o innych nagrodach już tam są. https://moonshinedragons.partyCategories: Demoscene, News, Party

Tags: , , , , , ,

2 replies

  1. 234 to jest kod rozkazu NOP ($EA) 😀

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: