Nowa Gra. Planet X. Prawie recenzja

Nowa Gra. Nowa przesyłka. Unboxing i nowa … recenzja? Zobaczcie co w tym razem w recenzji o grze naopowiadał Yugorin.

W zeszłą sobotę, jak zwykle obudziłem się przed 6. Od momentu zamówienia gry Planet X2.1 wiedziałem, że zrobię recenzję. Parcie na szkło osiągało punkt szczytowy już od jakiegoś czasu. Nawet wywiady w lokalnej rozgłośni nie zaspokajają głodu sławy 😀 Zamówiłem grę, wyglądała świetnie. Nic o niej nie chciałem wiedzieć. Widziałem tylko okładkę. To miała być totalna niespodzianka. Radość wielka gdy paczka dotarła. Unboxing wstępny jeszcze w biurze. Przepiękne pudełko, bogata zawartość. Paliłem się do pracy. Sobota, jadę do jaskini. Czuję w kościach świetną zabawę, dodatkowo cieszę się nowym bajeranckim TV. No cud, miód i malina. Lepiej być nie mogło… wkładam cart do komcia… uruchamiam grę… I najlepiej bawię się oglądając po raz kolejny to, co wyszło z prawie recenzji :))) Zapraszam.

Halo halo Carrion, oddaję Ci głos…

Yugorin

Planet X 2.1 to kolejne wydanie gry stworzonej już jakiś czas temu przez 8-bit Guy’a. Ten dość popularny YouTuber i miłośnik Commodore z Texasu jakiś czas temu stworzył pierwszą wersję tej gry. Zrobił o tym zresztą całkiem fajne filmy w stylu “the-making-of”. Gra stała się popularna i zrobiło się o niej głośno, więc gdy Yugorin zapowiedział, że dotarła i że zamierza zrobić o niej filmik ucieszyłem się.

Po tym co zobaczyłem też się mocno uśmiałem. Dlaczego? Powiedzmy delikatnie że wyszła z tego bardziej recenzja np pudełka czy … telewizora niż samej gry, ale to zobaczycie na filmie.

Swoją drogą muszę przyznać, że Yugorin chyba mocno jest już wkręcony w prace nad pudełkiem bo to tutaj analizuje przygląda się mu nader dokładnie. Teraz już nie ma wyjścia panie Yugorin. Nasze pudełko musi być takie samo, albo lepsze 🙂

Carrion

Małe wyjaśnienie: Na koniec wypada napisać małe wyjaśnienie. Choć to zabrzmi śmiesznie, ale ani Yugorin ani ja nie znamy się na gierkach strategicznych. Totalnie! Chcieliśmy po prostu zobaczyć jak to wyjdzie – i zobaczyliśmy 🙂 Jak wyszło oceńcie sami. Tym filmem nie zamierzamy nikogo obrażać, ani tym bardziej deprecjonować pracy kolegi Davida (The-8Bit-Guy). Planet X to kawał dobrej roboty i gra z pewnością godna polecenia miłośnikom gatunku.



Categories: Film, Gry

Tags: , , ,

6 replies

  1. Dla mnie wyszło OK. Gdyby nie takie akcje, to C-64 nie byłby nie tyle legendą, co popadłby w nicość pędu tego życia. Brawo Panowie! … i dzięki za materiał.

  2. Chłopie normalny to Ty nie jesteś. I to jest komplement. Postprodukcja z komentarzami Carrion-a bezcenna. Jeszcze 6 albo 7 lat temu taki (lub podobny model) tv wynosiłem od kupla na elektro-złom. Działający! Czasu nie cofnę. :/

    • Hahahaha! No Bracie, tym komentarzem grasz na duszy mojej i uczuciach jak na mandolinie 🐧. A docinki Carriona… jak zawsze bezcenne…👌😂

  3. Yugorin a gdzie Twój szpanerski podświetlany LED ultimate ? 🙂

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: