Robot Jet Action w Zzap64. RJA News Update #4

Robot Jet Action nadchodzi. Konkretnie drugi i ostatni preview przed pełnym wydaniem gry. Oficjalny preview #2 ukaże się w… Uwaga, Uwaga… W Magazynie Zzap64 wydanie 2022 annual!

Prace jak wiecie trwają. We wrześniu udało mi się skończyć i pokazać w filmie nowe plansze oraz zajawkę intra do gry. News’ów odnośnie RJA jest jednak więcej. Zacznijmy od tego że:

RJA w Zzap64 2022 Annual

Legendarny magazyn Zzap64, o którym pisałem tutaj po raz kolejny wyda rocznikowy zbiorczy numer. Tym razem do rocznika 2022 dołączony będzie cover disk, a na nim nasz Robot. Jak wspomniałem będzie to drugi i ostatni preview gry przed pełnym wydaniem. Zzap64, z tego co wiem, ma pokazać się w okolicach świąt, więc wychodzi na to, że mniej więcej równo rok po tym jak pojawił się K&A z pierwszym preview RJA. Niezła rocznica… 😉 Oznacza to także, jak łatwo się domyśleć, że pełna gra nie będzie wydana wcześniej. Na tę chwilę jest plan aby pełna gra pojawiła się na początku 2022 roku.

Preview w Zzap64 będzie zawierał wszystkie światy, ale nie wszystkie poziomy. Ile będzie poziomów per świat to się jeszcze okaże. W pełnej grze już wiadomo, że będzie 5*7 poziomów czyli 35 łatwiejszych i trudniejszych plansz do przejścia. Niektóre rozgrywki jakie widziałem w internecie, np. na kanale Steffan albo na kanale Pixel Retro Shop dają mi wiele do myślenia. Nie sądziłem że gra będzie aż tak trudna. 😉

Cover disk do nadchodzącego Zzap64 2022 Annual. Grafika opublikowana za zgodą Jazzcat’a / Onslaught / Zzap64.

Pełna grafika ze światów Rick’a i Flashback’u

Dla zaostrzenia apetytu publikuję dziś screen ze wszystkimi poziomami z dwóch światów. A ciekawostka jest np taka, że ogrywamy teraz świat Flashback i jak na tę chwilę wydaje się raczej prosty (prostszy niż niektóre poziomy ze świata Ricka) i może się okazać, że niektóre plansze albo poprawię albo zrobię nowe – trudniejsze 🤟

Najnowsze filmy

Na koniec 2 filmy opublikowane we wrześniu, które pokazują aktualną rozgrywkę w najnowszych stworzonych światach. Miłego odbioru.

CarrionKategorie:Gry, Robot Jet Action

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

10 replies

 1. Piękna sprawa i super wydarzenie czekam na full wersję. Plansze rewelacja muza pasuje idealnie i do tego opis w piśmie wszystko biorę 🙂 jak tylko wyjdzie 🙂

  Polubienie

 2. Zrobimy z młodym film z pełnej wersji gry. Tym razem poćwiczymy przed nagraniem. 🙂

  Polubienie

 3. hah OK. Trzymam za słowo. W mojej wersji developerskiej mam nieśmiertelność i level-skipper. zastanawiam się czy nie zostawić w preview… a może nawet w wersji full 🙂

  Polubienie

 4. Zostaw coś dla crackerów 😉

  Polubienie

 5. Heh, no to teraz już wiem dlaczego zignorowałeś moją propozycję wystawienia kolejnego prv w kwartalniku 😉

  Polubienie

 6. Liczę na wersję cyfrową do uruchomienia na C64 MAXI 😁

  Polubienie

 7. Jak jest napisane na stronie projektu tutaj na portalu 😉 gra powinna bez problemu uruchomić się na Maxi. W końcu to będzie zwykła gra w jednym pliku.

  Polubienie

 8. Wygląda i zapowiada się wybitnie! Miazga! Piękne, kolorowe, śliczne, będzie hit! Czekam z niecierpliwością! Będziemy recenzować jak wyjdzie i przynajmniej ja – zakupię fizyczną wersję (jak będzie) by wesprzeć kawał tak dobrej, waszej pracy! Najlepszego!

  Polubienie

Trackbacks

 1. Robot Jet Action – Commodore 64
 2. Paczka od Zzap64! Street Fighter, Scramble – C64Portal.pl
%d blogerów lubi to: