Startuje C64portal.pl Blog

Od dość dawna prowadzę swoją drugą stronę. Retronavigator.com to mój blog gdzie publikowałem do tej pory głównie zdjęcia sprzętu i moje demoscenowe prace. Czas połączyć te dwie strony.

Po co?

Jak się ma mało czasu to trochę trudno prowadzić dwie strony 😉 C64portal.pl jest oczywiście moją główną stroną którą chcę rozwijać. Z drugiej strony na Retronavigatorze jest sporo fajnego wg mnie content’u który dobrze żeby został. Tak więc po kilku tygodniach bicia się z myślami postanowiłem, że przeniosę tutaj całą obecną treść i na C64portal.pl stworzę dział Blog.

Dział Blog już jest – dostał swoją zakładkę w górnym menu. Będę tutaj wrzucał głównie swoje grafiki i pewnie od czasu do czasu jakieś zdjęcia. Treści luźne i szybkie.

Blog miał do tej pory wpisy po angielsku, Nie były to jakieś wielkie elaboraty a kilkuzdaniowe proste opisy, więc stwierdziłem, że tak na razie zostanie. Czy teksty będę po polsku czy po angielsku to się okaże. Wiem że niektóre moje treści docierają do osób nie mówiących po polsku więc fajnie było by i do nich docierać.

Kanał Youtube

Retronavigator miał też swój kanał YT, który też ciężko jest mi prowadzić gdy chcę się skupiać na C64portal.pl. Postanowiłem, że część filmów stamtąd przeniosę na mój główny kanał. Część z nich mam pomysł lekko przerobić bo się zdezaktualizowały. Ogólnie tutaj też trochę porządku wprowadzę,

Pozostałości

Na Retronavigatorze miałem podstonę z moimi kodami na Amidze. To też w jakiejś formie tutaj trafi, ale jeszcze nie wiem w jakiej. Generalnie strona retronavigator.com w zasadzie chcę aby w sieci został – aby nie burzyć wielu linków, które w sieci do niej prowadzą. Nie będę jej jednak dalej rozwijał.

I co dalej?

Czy C64portal.pl zmienia się w coś nowego, innego? Nie… raczej nie, 😉 ale po głowie chodzi mi myśl aby publikować tez inne treści retro jak np Amiga, a kto wie może i inne nie commodorowskie platformy.

CarrionKategorie:Artykuły

Tagi: , , , , , ,

%d blogerów lubi to: