AKTUALIZACJA! Klawiatura SX64. Po naprawie! Znowu mówią o nas!

Niedawno widzieliście u nas materiał od Retrohax.net o tym, jak naprawiał naszą klawiaturę do SX’a. Klawiatura właśnie dotarła. Zobaczcie jak się prezentuje na filmie.

Aktualizacja. Na dole artykułu wkleiłem jeszcze jeden film. Bo okazuje się, że znowu o nas mówią. Tym razem Perifractic z kanału Retro Recipes pokazał naszą klawiaturę na swoim kanale w filmie. Sam niedawno robił „refurb” SX’a ale tak zmasakrowanej klawiatury nie miał 😉 Zobaczcie jego film. Warto!

Na krótkim filmie zobaczycie jak idealnie Drygol z Retrohax.net wykonał tę naprawę. Klawiatura jest jak nowa! Klawisze wyczyszczone a wszystko pasuje i działa idealnie!. Nie może być inaczej!

Nie miałem za dużo czasu pobawić się tym komputerem wcześniej. Kupiłem go tuż przed covidem-19, a potem od razu klawiatura poleciała do Retrohax’a. Dzisiaj stwierdziłem, że przy okazji rozpakowania zrobię mały test i odpalę na nim kilka rzeczy. Pokazałem to na filmie. Obejrzyjcie do końca. Na końcu jest mała amigowa niespodzianka.

Zapowiedziałem to w filmie, ale napiszę i tutaj. Mam zamiar zrobić nieco dokładniejszy film pokazujący SX64. Potestuję go nieco dokładniej i podpalam różne gry i dema no i … „aplikacje biznesowe” też.W końcu ten komputer był to była maszyna biznesowa – dla „prezesów” 😉

Carrion


Film z kanału Retro Recipes, w którym jest mowa o naszej klawiaturze. Polecamy!Kategorie:Film, hardware

Tagi: , , , , , , ,

%d blogerów lubi to: