Zakończyło Się Demoparty Transmission64 2022

3 Grudnia odbyło się Commodorowskie party on-line pod nazwą Transmission64.

To już trzecia edycja tego party. Party tradycyjnie odbyło się on linę w serwisie Twitch. W każdej kategorii pojawiło się po kilkanaście świetnych prac, co pokazuje jak „zdrową” i twórczą jest demoscena C64. Naprawdę ilość i jakość prac robi wrażenie.

Party składało się głównie z competitions ale nie zabrakło koncertów (o tym za chwilę) i jednego seminarium na temat tworzenie jednego z dem z 2022 roku. Zapis powinien być dostępny na kanale Transmission64 na Twitchu.

Wszystkie materiały do pobrania są już, jak zwykle na CSDB. Poniżej kilka screenów z co ciekawszych prac. Screeny pochodzą z serwisu CSDB.

Moi faworyci? Grafika Mikaela w gfx compo i 4 kilowe intro stworzone przez Wacka/Arise.

Muszę wspomnieć i podkreślić wybitne wg mnie wyrażenie jakim był (za krótki wg mnie) koncert Wojtka ‚Shogoona’ Radziejewskiego z grupy Elysium. Ciężko opisać emocje ale na chacie udzieliły one się wszystkim. Shogun zagrał a jego koleżanka zaśpiewała do kilku muzyczek SIDowych w aranżacji Shogoona. Totalnym hitem była piosenka to kawałka skomponowanego przez Wojtka. Może pojawi się na YT a tymczasem jest w zapisie na Twitchu: https://www.twitch.tv/videos/1669200576 mniej więcej od 3godz 6 minuty. PolecamKategorie:News

Tagi: , , , , , , , , , ,

%d blogerów lubi to: