Nasz pierwszy film na Youtube

Dzisiaj otwieramy nasz kanał na YouTube. Zapraszamy do obejrzenia filmu inaugurującego to otwarcie. Rozmawiamy w nim jak prowadzić portal o tematyce retro.
YT Logo.jpg

W jakim kierunku pójdzie nasz kanał? Gry? Demoscena? Unboxing? Relacje z imprez? Tego jeszcze nie wiemy. Wiemy natomiast że chcemy wrzucać ciekawe z punktu widzenia Commodorowców filmy, aby poszerzać wiedzę o naszych komputerach i okolicach.

W jakim kierunku pójdzie nasz kanał? Czy będą to gry? Może demoscena? A może unboxing lub relacje z imprez? Tego jeszcze nie wiemy. Wiemy natomiast, że damy z siebie wszystko, aby materiały były ciekawe, zaskakujące, może niekonwencjonalne. Po prostu interesujące z punktu widzenia Commodorowców. Materiały filmowe, które poszerzą, uzupełnią i rozwiną naszą pasję.

Tematem pierwszego, otwierającego filmu na kanale, nie przez przypadek, jest temat prowadzeniu portalu. Powody do takiego tematu filmu były dwa. Pierwszy, jak już wiecie, wystartowaliśmy z portalem o naszych retro cudeńkach. Drugim powodem było to, że udało się „zwabić” do naszej redakcji (oj jak ja lubię tę nazwę) Kaz’a – redaktora portalu AtariOnLine.pl. W luźniej atmosferze i bez skryptu, Kaz opowiedział o początkach, pracy od kuchni przy takim projekcie, oraz innych ciekawostkach, związanych z prowadzeniem portalu dla retro fanów.

Przy okazji robimy małą zajawkę – ogłoszenie o jednym z naszych kolejnych filmów. W planach jest wywiad z Panem Klaudiuszem Dybowskim. Jeden, obszerny wywiad, przeprowadzili koledzy z AtariOnLine. My, chcielibyśmy zrobić to jeszcze raz, w bardziej commodorowskim stylu. W dzisiejszym filmie pokazujemy kilka dokumentów, które otrzymaliśmy od Pana Klaudiusza, a o których mowa była w wywiadzie przeprowadzonym przez AOL.

Dziękujemy Kazowi za czas i chęć spędzenia tamtego, niedzielnego poranka, na wspólnej rozmowie.Kategorie:Artykuły, Film

Tagi: , , , , , ,

%d blogerów lubi to: