Kwietniowe imprezy Retro – Zaproszenia

Wszyscy lubimy imprezy Retro. Prawda? Na ich liczbę raczej nie można chyba ostatnimi czasy narzekać. Już niebawem, w kwietniu będzie okazja spotkać się na 2 imprezach.

im5.jpg

Oddajmy głos organizatorom pierwszej imprezy.

Grawitacja 2020

Zapraszamy Was na czwartą już edycję Grawitacji – 8bitowego GameJamu, który odbędzie się 3-5 kwietnia w Krakowie. Tradycyjnie gościć nas będzie Hab:Raum – wspaniałe miejsce na mapie Krakowa zlokalizowane przy ulicy Przemysłowej 12. Idąc tropem lat poprzednich uczestnicy przez 36 godzin Hackatonu będą rywalizować w pisaniu gier na platformy 8-bitowe jak i na wirtualny komputer PICO-8.
To impreza dla tych dla których przede wszystkim liczy się dobra zabawa i chęć rywalizacji oraz chcących spędzić przyjemnie czas:) Zabawa polega na stworzeniu gry na zadany temat, który składa się z 2 haseł. Jeden wyraz losowany jest dla wszystkich uczestników, a drugi wyraz jest losowany indywidualnie, na zespół lub dla pojedynczego uczestnika. W celu stworzenia gry uczestnicy mogą łączyć się w zespoły maksymalnie 3-osobowe. W zeszłym roku na uczestników czekały także niespodzianki, dzięki sponsorom udało się spędzić 2 godziny w Kraków Arcade Museum, a także zasmakować darmowej pizzy – dziękujemy wszystkim sponsorom imprezy! Także i w tym roku przygotowaliśmy niespodzianki:)
Wejście na GameJam kosztuje 20zł. Więcej informacji oraz zapisy  można znaleźć na stronie grawitacja.eu. Jeżeli chciałbyś zostać naszym sponsorem zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy!
Grawitacja Team


Na naszym forum c64scene.pl o 4 edycji poinformował nas także Renton główny organizator tej imprezy, która odbędzie się 24-26 kwietnia 2020 roku.

RETROniacja 4

Witam wszystkich!
Chciałem Was zaprosić na RETROnizację 4, która od tego momentu staje się też imprezą demoscenową z kompotami!
Więcej szczegółów możecie znaleźć na stronie http://www.retronizacja.pl lub znaleźć NAS na fb!

Renton

Pojawiło się też zaproszenie (ang. invitro od słów invitation + intro) na tę imprezę zaprogramowane na C64 przez nową polską grupę demoscenową (red. WOW! Trzymamy kciuki) Fancy Rats. Poniżej film z YouTube z tym zaproszeniem.


Obowiązków redakcyjnych przed nami jest w kwietniu sporo, ale postaramy się pojawić na imprezach.  Jakiś czas temu na Grawitacji był Yugorin, a ja byłem na Retronizacji. Kto wie, może uda się być na obu tym razem. Do zobaczenia!

Carrion

Linki:

 

 Kategorie:News, Party

Tagi: , , , ,

1 reply

  1. Droga redakcjo! Bardzo dziękuję za wzmiankę o R4 na stronie główniej! 🙂

    Polubienie

%d blogerów lubi to: