Zrób se komodorka… z papieru

Chcesz mieć papierowy model Commodore 64? Nic prostszego! Utalentowany designer Rocky Bergen, udostępnił na swojej stronie bezpłatne “wycinanki” (papercraft), wśród których, oprócz poczciwego “chlebaka”, są też akcesoria.

screen.jpg

Od redakcji: Dzisiaj mamy dla was materiał humorystyczny. Raz, że w obecnym czasie, warto dodać nieco uśmiechu do naszej retro-corona rzeczywistości, dwa, że jest piątek. 😉
Autorem newsa i tego teksu jest, jak się zaczyna powoli okazywać, stały współpracownik Pajda. 😉 Dzięki za news i za zdjęcia. 

Rocky Bergen, utalentowany designer, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży projektowej. Zakres jest imponujący. Od grafiki i projektowania opakowań, animacji, ilustracji, po reklamy, przygotowania do druku, marketingu i eLearningu. Rocky udostępnił na swojej stronie (za darmo), papierowe “wycinanki” (papercraft) z kilkoma kultowymi maszynami, wśród których, ze stajni Commodore, jest poczciwa Amiga 500 a także, nasz ukochany C64 w wersji “chlebak”.

Bergen, oprócz samego komputera, udostępnia również akcesoria: monitor, modem, drukarkę czy stację dysków. Można więc skompletować cay zestaw, który na półce ucieszy niejedno oko.

Pajda

Linki:

 

 Categories: hardware, News

Tags: , ,

1 reply

  1. Mam zrobione wszystkie modele z jego strony 🙂

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: