RJA News Update #1. Odpalamy stronę i mamy pierwsze MEGA newsy

Jeśli zastanawialiście się jak postępują prace nad Robot Jet Action to spieszymy z ważnymi wiadomościami.

news1

Newsy można podsumować krótkim zdaniem. Dzieje się – i to dużo. A tak trochę bardziej szczegółowo? A no proszę:

1. Strona Robot Jet Action

Uruchomiliśmy dedykowaną stronę dla gry. W pierwszej kolejności to będzie taki dedykowany blog dla informacji n/t gry. Jak może już zauważyliście oczywiście na głównej też pokażemy te wpisy, ale w specjalnej ramce tylko jako zajawki wpisów. To po to aby zachęcić Was do odwiedzania tej dedykowanej strony. Bo będą tam nie tylko wpisy blogowe ale także podstrony z grafiką, concept artem, może filmikami, itp. W każdym bądź razie więcej inż sama lista postów.

2. Concept Art by Andrzej GED Krawczyk

Tak! Mamy Go! 😉 Do zespołu tworzącego grę dołącza Andrzej ‘Ged’ Krawczyk, którego mam nadzieję naszym czytelnikom nie trzeba przedstawiać. Andrzej już zabrał się za tzw “concept art” dopracował naszego bohatera i będzie tworzył więcej… 😉 Poniżej zobaczcie jak staranie i profesjonalnie zabrał się za dopieszczenie projektu Robota. Zaproponował aż 4 kompletne warianty co dla mnie jest “jakimś kosmosem” i tylko pokazuje jakiego artystę i mistrza mamy na pokładzie. Dzięki Andrzej!

3. Uwaga idzie petarda! Będzie wersja pudełkowa!

No cóż mogę więcej napisać. Będzie! Szczegóły podamy jak tylko je dopracujemy. Najważniejsza kwestia? Rolę producenta wziął na siebie Yugorin.

4. Będzie mapa w grze

Jakąś chwilę temu wykrystalizował się główny koncept “scenariusza”. O którym nie napiszemy żeby nie psuć Wam niespodzianki. Wokół tego scenariusza powstaje mapa do gry. Może mapa to nawet za duże słowo. Będą to po prostu kolejne światy które nasz Robot będzie odwiedzał. Zerknijcie poniżej odsłaniamy rąbek tajemnicy. map1

Kolejne newsy już wkrótce.  W następny zestawieniu trochę więcej technikalii. Jak wiecie gra powstaje w Kick C, nowym języku dla C64 i mamy po miesiącu pracy sporo ciekawych spostrzeżeń. Mam nadzieję że pokażemy też nowy film z działania gry. Taki preview v2. Zaglądajcie

CarrionCategories: Gry, Robot Jet Action

Tags: , , , , , , , ,

3 replies

 1. Będą preordery?

  Będzie recenzja w Pixel? 🙂

 2. Hej Kenji
  Trochę za wcześnie aby coś konkretnego napisać.
  Na pewno poinformujemy na portalu z wyprzedzeniem jeśli taką możliwość będziemy chcieli zaproponować.

  Co do Pixela to chyba nie od nas zależy 😉

 3. Czad! Powodzenia, Panowie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: