Słynny magazyn Vandalism.News ma nową stronę

Vandalism News to w tej chwili najdłużej wychodzący magazyn dyskowy na C64. Od niedawna (lipiec 2020) ma swoją dedykowaną stronę w internecie.

Vandalism news to w tej chwili jeden z najważniejszym magazynów dyskowych dedykowanych scenie C64. Ukazuje się raz lub dwa razy w roku i zawsze zawiera mnóstwo ciekawych artykułów, newsów ze sceny, recenzji itp. Magazyn zawsze jest wyczekiwany, bo charakteryzuje się naprawdę wysokim poziomem merytorycznym a przy okazji jest świetnie wydany technicznie. Po prostu cieszy oko i ucho. O Vandalism News HQ w notce prasowej redaktorzy piszą m.in tak:

Po miesiącach ciężkiej pracy, Doc Snyder i Jazzcat z dumą prezentują Vandalism News HQ. Strona zawiera najnowsze wiadomości o scenie z całego świata, newsy o retro game-devie, notowania „The List and Release Charts” (wszystkie pierwsze wydania z lat 1990-2020 z punktami i adnotacjami), najlepsze produkcje ze świata demosceny wybrane przez redakcję VN i subiektywne spostrzeżenia. Autorzy chcą aby było to wygodne rozwiązanie dla „scenowego kanapowca” potrzebującego wszystkiego na jednej stronie. Poza tym znajdziemy tam historię magazynu, paper-art (red. grafikę na papierze), pliki do pobrania i wiele innych! Całość graficznie opracowane przez Lobo i Duce.

Przypominamy, że zrobiliśmy krótki wywiad z Jazzcatem (redaktorem naczelnym VN) przy okazji materiału o ZZAP64. Polecam!

CarrionKategorie:Artykuły, Demoscene

Tagi: , , , , , ,

%d blogerów lubi to: